Polska Izba Przemysłu Chemicznego

Aktualności

16
Lut

BESST Group Sp. z o. o. Partnerem Kongresu „Polska Chemia” (2018)

Z przyjemnością informujemy, że BESST Group Sp. z o. o. jest Partnerem V edycji Kongresu „Polska Chemia”.
BESST (Brand Enterprise Safety Solutions and Training) GROUP to polsko-brytyjski zespół specjalistów z zakresu kompleksowych szkoleń zarządzania kryzysowego i rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa dedykowanych koncernom i przedsiębiorstwom przemysłowym.
BESST Group współpracuje z międzynarodowymi specjalistami zarządzania kryzysowego, z których doświadczenia skorzystały między innymi takie koncerny jak BP UK, Hess, British Gas, ExxonMobil, Transocean, Talisman, Marathon, Ensco, Maersk i wiele innych.
Eksperci BESST Group posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowych projektach typu onshore, offshore jak również w marynarce wojennej podczas dowodzenia okrętami podwodnymi o napędzie konwencjonalnym i atomowym Royal Navy.
Dzięki poszerzeniu działalności o współpracę partnerską z firmą eVision Industry Software, światowym liderem i dostawcą zintegrowanych systemów komputerowych zezwoleń na pracę (ISSOW PTW) oraz zarządzania bezpieczeństwem procesowym, BESST Group ma możliwość oferowania swoim klientom najnowocześniejszych i najbardziej skutecznych praktyk z dziedziny bezpieczeństwa.
BESST GROUP jest Członkiem Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego.