MATERIAŁY WIDEO – XI KONGRES POLSKA CHEMIA

 MATERIAŁY WIDEO – XI KONGRES POLSKA CHEMIA
Zapraszamy Państwa do obejrzenia nagrań z poszczególnych debat, paneli dyskusyjnych, rozmów eksperckich i prezentacji, które odbyły się w ramach organizowanego przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego XI Kongresu Polska Chemia. Wszystkie materiały są już dostępne na nanszym kanale YouTube.
 
 
Za rok kolejna, XII edycja Kongresu Polska Chemia, a tymczasem w dniach 19-20 września tego roku zapraszamy Państwa na drugą edycję wydarzenia organizowanego przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego: Cyfrowa i bezpieczna Chemia – Workshops & Networking. Będzie to wyjątkowa okazja, by wychodząc poza tradycyjne debaty i krótkie prezentacje, skupić się na zaprezentowaniu i przedyskutowaniu praktycznego podejścia do strategicznych tematów dotykających przemysł chemiczny w formule warsztatów, pokazów, case-study i otwartych moderowanych dyskusji z udziałem wszystkich uczestników.

W przypadku zainteresowania zaangażowaniem w poszczególne inicjatywy PIPC, pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy serdecznie do kontaktu pod adresem: media@pipc.org.pl