speaker-photo

Jarosław Muczek

Head of Communications & Governmental Relations, BASF Polska

Kierownik Działu Komunikacji i Relacji Zewnętrznych w BASF Polska. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych. Od ponad 15 lat w branży chemicznej.

Od 2009 roku w BASF Polska, początkowo 4 lata na stanowisku Marketing Managera działu Construction Chemicals. W latach 2012-2016 pracował w dziale AGRO BASF Polska jako Farm Approach & Service Manager zarządzając komunikacją, działaniami i programami marketingowymi dla kluczowych klientów BASF w tym segmencie i planowaniem nowych serwisów dla klientów rynku rolniczego w regionie Europy Centralnej.

W latach 2016-2018 Key Account Manager w dziale Chemicals odpowiedzialny za sprzedaż segmentu Alcohols & Solvents w regionie CEE (Polska, Czechy, Węgry, Słowacja + kraje nadbałtyckie).

Od lipca 2018 roku zarządza działem komunikacji i relacji zewnętrznych w BASF Polska angażując się osobiście w działania CSR, relacje z instytucjami rządowymi, eventy z klientami, organizacjami biznesowymi i branżowymi oraz projekty z zakresu zrównoważonego rozwoju.