speaker-photo

Magdalena Adamów

Dyrektor Transportu, Brenntag Polska

W Brenntag CEE odpowiada za całokształt procesów transportowych. Koordynuje działania związane z realizacją wszystkich projektów wewnętrznych oraz zewnętrznych w zakresie transportu w ramach regionu.

Z wykształcenia mgr inż. zarządzania i marketingu oraz manager logistyki. Ukończyła Leadership Programme organizowany przez brytyjską  Hult International Business School ( Ashridge). Przez ponad  dwie dekady związana z transportem w branży chemicznej. Od wielu lat zarządza kilkunastoosobowym zespołem planującym, organizującym i nadzorującym transporty we wszystkich gałęziach, od drogowego, poprzez kolejowy i morski.

W latach  2009- 2019 aktywny doradca do spraw bezpieczeństwa w zakresie transportu drogowego ADR.

Kluczowy SAP ekspert i użytkownik w Brenntag odpowiadający za obszar logistyki w SAP R3 for HANA dla Polski, Litwy i Łotwy.

Pasjonatka rozwiązań IT w transporcie, współtwórca narzędzi do nadzorowania dostaw w ramach autorskich  rozwiązań  firmy. Była szefem zespołów wdrożeniowych w wielu projektach w obszarze transportu oraz logistyki, między innymi Door Management, Commecial Value czy automatycznego zgłaszania towarów nadzorowanych SENT. Odpowiedzialna za wdrożenie dwóch systemów TMS do planowania tras transportowych i optymalnego doboru przewoźników, a także współautorka projektu połączenia interfejsów operatorów logistycznych z SAP i TMS.

Oprócz tematyki związanej z transportem, bliskie są jej działania związane ze zrównoważonym rozwojem oraz aktywności biznesowej kobiet.

15.15 - 16.10

13 czerwca (wtorek) Zrównoważona logistyka, Dzień 1, Piętro 3

BLOK TEMATYCZNY: ZRÓWNOWAŻONA LOGISTYKA

-> PREZENTACJA:

 

  • Maciej Gis, Kierownik Biura Komunikacji, Rzecznik Prasowy, Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych

 

-> PANEL DYSKUSYJNY

 

Uczestnicy:

 

  • Tomas Ligursky, Sales Manager Eastern Europe, Eurotainer
  • Małgorzata Musińska-Kubis, Kierownik Transportu Morskiego, Ciech
  • Maciej Wroński, Prezes, Związek Pracodawców Transport i Logistyka Polska
  • Magdalena Adamów, Dyrektor Transportu, Brenntag Polska

 

Moderacja:

 

  • Maciej Gis, Kierownik Biura Komunikacji, Rzecznik Prasowy, Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych