MIEJSCE KONGRESU LUBELSKIE CENTRUM KONFERENCYJNE

 

Lubelskie Centrum Konferencyjne jest przestrzenią inspirujących spotkań oraz zawiązywania relacji krajowych i międzynarodowych.

Budynek o powierzchni 13 000 m2 liczy dziewięć kondygnacji, w tym sześć naziemnych. LCK oferuje 11 sal konferencyjnych, pokoje Business Centre oraz przestronne atrium.

Dzięki położeniu w centrum miasta możliwe jest sprawne i szybkie dotarcie do obiektu niezależnie od wybranego środka transportu. Doskonała lokalizacja obiektu pozwala na szybki i sprawny dojazd zarówno z dworców PKP i PKS, jak i z Portu Lotniczego Lublin w Świdniku. 

Odtwórz wideo

Informacja o parkingach

 

W najbliższej odległości od Lubelskiego Centrum Konferencyjnego w Lublinie znajduje się kilka parkingów. Parkingi te nie dokonują wcześniejszej rezerwacji miejsc.

1. Podziemny parking LCK liczący 45 miejsc postojowych, połowa z nich będzie zarezerwowana dla ekipy technicznej Kongresu.

2. Całodobowy parking podziemny przy sąsiednim Centrum Spotkania Kultur liczący ok. 200 miejsc postojowych: https://www.spotkaniakultur.com/pl/parkingcsk

3. Parking w Centrum Handlowym Plaza ul. Lipowa 13, zlokalizowanym ok. 250 metrów od miejsca Kongresu: https://www.lublinplaza.pl/wydarzenia/nowy-system-parkingowy

4. Parking naziemny przy ul. Obrońców Pokoju (lubelska strefa płatnego parkowania).

Jako organizatorzy nie mamy możliwości zapewnienia bezpłatnych miejsc parkingowych. Wszystkie parkingi są dodatkowo płatne, a ich pojemność jest ograniczona, więc sugerujemy pozostawienie samochodów na parkingach hotelowych.