MATERIAŁY WIDEO – X KONGRES POLSKA CHEMIA PIPC

 MATERIAŁY WIDEO – X KONGRES POLSKA CHEMIA PIPC

Zapraszamy Państwa do obejrzenia nagrań z poszczególnych debat, paneli dyskusyjnych, rozmów eksperckich i prezentacji, które odbyły się w ramach organizowanego przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego X Kongresu Polska Chemia. Wszystkie materiały są już dostępne na nanszym kanale YouTube. 

Playlista ze wszystkimi debatami, wystąpieniami i rozmowami, które odbyły się w trakcie dwóch kongresowych dni znajduje się na kanale YouTube Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego.

Za rok kolejna, XI edycja Kongresu Polska Chemia, a tymczasem w dniach 20-21 września tego roku zapraszamy Państwa na nowe wydarzenie Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego: Cyfrowa i bezpieczna – transformacja przemysłu chemicznego: Workshops & Networking. Będzie to wyjątkowa okazja, by wychodząc poza tradycyjne debaty i krótkie prezentacje, skupić się na zaprezentowaniu i przedyskutowaniu praktycznego podejścia do strategicznych tematów dotykających przemysł chemiczny w formule warsztatów, pokazów, case-study i otwartych moderowanych dyskusji z udziałem wszystkich uczestników. Rejestracja na wydarzenie już trwa! 

W przypadku zainteresowania zaangażowaniem w poszczególne inicjatywy PIPC, pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy serdecznie do kontaktu pod adresem: media@pipc.org.pl 

 

Rozpoczęcie Kongresu i wystąpienia otwierające

 

Filmowe podsumowanie Kongresu